Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim

HisseLAB 1 Yıllık Paket

Ürün Kodu : 33333
3.840 TL + KDV
3.340 TL + KDV
%13 İndirim
Öne Çıkan Bilgiler

HisseLab, Borsa İstanbul’da işlem gören şirketleri bugüne kadar görmediğiniz kolaylıkta inceleyebileceğiniz, temel ve teknik analiz yapabileceğiniz modüler bir programdır.

İçerisinde yerli analistlerin şirketler hakkında olumlu, olumsuz yada nötr tavsiyelerini, özenle hazırlanmış tablo ve şirket raporlarını, finansal değerlemelerini bulabileceğiniz zengin içerik sunan platformdur.

Paketin kullanım süresi 12 aydır.

12 Aylık paket kapsamında HisseLab'ın fiyatı ayda sadece 240 TL+KDV'ye denk gelmektedir.

Kredi kartınızla kolayca satın alabilirsiniz.

HisseLAB Nedir?

HisseLAB, Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş. ile Rasyonet Bilgisayar Yazılım ve Danışmanlık A.Ş.’nin ortaklaşa geliştirdiği modüler temel ve teknik analiz programıdır. Osmanlı Yatırım’da hesap sahibi olmadan da kredi kartınızla Osmanlı Market’den almak mümkün.

HisseLAB Avantajları

Yerli Araştırma Analistlerinin Önerileri ve Kar Tahminleri

HisseLAB programında, hisse senetleri ile ilgili başlıca yerli ve yabancı analist görüşlerini, al tavsiyeleri, sat tavsiyeleri ve tut tavsiyeleri ayırımında görebilirsiniz. Tavsiyelere göre belirlediğiniz senetleri borsa takip listenize ekleyebilirsiniz.

Kar beklenti sayfasında bu kurumların yıl sonu kar tahminlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz. Bu liste güncel olup, analistlerin görüş ve tahminleri yenilendikçe, anlık güncellenmektedir.


Hisse Filtreleme

Sizin için özel belirlenmiş gösterge ve oranlara değer ya da aralık vererek hisse senetlerine filtre uygulayabilirsiniz.

Hazır filtreler; tavsiyeleri olumlu olanlar, olumlu olmayanlar, temettü şampiyonları, teknik analizi kuvvetli ve zayıf olanlar, kar tahminleri, karı artanlar, satış tahminleri ve satışı artanlar, borç oranı düşük olanlar, dibe ve zirveye yakın hisseler gibi farklı kategorilere ayrılmıştır.

Hazır filtrelerden başka teknik, temel ve piyasa göstergelerine ve rasyolara değer belirleyerek listeleri oluşturabilirsiniz.

En çok tercih ettiğiniz göstergeleri, kriterleri belirleyin, kaydedin. Sistemi çalıştırdıktan sonra kendi tavsiye listenize hızlıca ulaşabilirsiniz.

Teknik Analiz

Her şirketin özet teknik analizine ulaşabilirsiniz. 50’den fazla teknik analiz indikatörü, içerisinden istediğinizi hisse senedi grafiklerine uygulayabilirsiniz.


Kişisel Sıralama

Herkes temel ve teknik analize, temel analiz ve teknik analizde de mevcut rasyo ve göstergelere farklı oranlarda önem verir. HisseLAB, size değişik temel analiz rasyolarına ve teknik analiz göstergelerine istediğiniz ağırlığı vererek, BİST’de işlem gören tüm şirket hisselerini puanlama imkanı vermekte. Biz sizin için bir öneri yaptık ama siz, tercih ettiğiniz ağırlık oranları ile kendi listenizi hazırlayabilirsiniz.Hem teknik hem temel göstergelere ağırlık vererek kendi hisse senedi seçimlerinizi belirleyebilirsiniz. Fiyat seviyesi ve büyük yerli kurumların araştırma raporlarının tahminleri, şirket değerleme kriterleri, teknik analiz sonuçları kullandığımız seçim kriterleridir. Biz sizin için her bir faktöre ağırlık verdik ve tüm şirketleri inceledik. Sonuçlar HisseLAB'da. İsterseniz oranları değiştirip kendi ağırlık oranlarınızı kullanıp tüm şirketleri analiz ederek kendi yatırım kararını verebilirsiniz.


Hisse Analiz

Seçtiğiniz hisse senedinin 11 farklı türde hazır analizini renklerle bir bakışta görerek değerlendirebilirsiniz. Basit ve net. Yeşil renk olumlu, kırmızı olumsuz, gri nötr seviyede olan analizleri gösterir.


Şirket Bazında kolay Bilgiler

Şirketlerin 2007'den bu yana çeyreklik dönemlere ait mali tabloları ve faaliyet raporları ile yine şirketlerin yatırımcı ilişkileri kapsamında hazırladıkları son 12 sunumu incelemeniz mümkün. Bu raporlar ve şirket sunumları, KAP’ta açıklanma zamanları ve şirketin sitesi ile aynı anda HisseLAB’a dahil olmaktadır. Özet mali tablolar ile rasyo analizi de bu raporlamalara ek olarak HisseLAB'da mevcuttur.

Osmanlı Yatırımda sunulan HisseLAB Avantajları;

Aylık Komisyon ve BES/Fon Büyüklüğü karşılığında ücretsiz kullanmak mümkündür.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.