Sıkça Sorulan Sorular

1. Neden Osmanlı Yatırım Market?

Osmanlı Yatırım Market sayesinde Osmanlı müşterisi olmadan da kurumumuza özel tasarlanmış veri terminalleri ve hisse araştırma platformlarından piyasayı anlık olarak takip edebilir, teknik ve temel analizler yapabilirsiniz.

2. Osmanlı müşterisiyim, buradan ürün alabilir miyim?

Osmanlı müşterileri E-şube ekranından da ürünleri satın alabilirler. Böylece komisyon ya da fon büyüklüğü karşılığında ücretsiz kullanım hakkına sahip olurlar.

3. Osmanlı e-şube ile Osmanlı Yatırım Market arasındaki farklar nelerdir?

Yalnızca Osmanlı müşterileri E-şube üzerinden alım yapabilirler. Osmanlı müşterileri ay içerisinde yapacakları işlemlerden yaratacakları komisyonlar karşılığında ya da aylık fon ortalamaları karşılığında ücretli olan bu uygulamaları ücretsiz kullanım hakkına sahip olurlar. Osmanlı Yatırım Market'ten ise yatırımcımız olmayan kullanıcılar da ürünlerimizi ücretleri karşılığında satın alabilmektedir.

4. Satın aldığım ürün ne kadar sürede aktifleştirilir?

Satın aldığınız ürünler 24-48 saat arasında aktifleşir. Cuma ve Cumartesi günü satın alınan ürünler iş günü dolayısıyla Pazartesi günü aktifleştirilecektir.

5. Satın aldığım ürün aktifleştirilmedi/giriş bilgileri gelmedi. Ne yapmalıyım?

 Ürüne ait kullanıcı bilgileriniz kayıtlı e-posta adresinize 24-48 saat arasında ulaşmadıysa 0212 366 88 00 hattından veya info@osmanlimenkul.com.tr adresinden destek alabilirsiniz.

6. Satın aldığım bir ürünü hangi tarihe kadar kullanabilirim?

Satın alınan ürün eğer araştırma platformu ise kullanıcı bilgilerinizin size ulaştığı tarihten itibaren 30 gün boyunca kullanabilirsiniz. Ürün veri terminali ise kullanıcı bilgilerinizin size ulaştığı tarihten itibaren, içinde bulunulan ayın son iş gününe kadar kullanım hakkı verir.

7. Satın aldığım ürünün kullanım süresi bitince ne olur?

Satın aldığınız ürünün süresi bittiğinde lisansınız pasifleşir. Osmanlı Yatırım Market'ten lisansınız bittiğinde tekrar satın alıp kullanıma devam edebilirsiniz.

8. Satın aldığım ürünün kullanım süresi bitecek. Kullanmaya devam etmek için ne yapmalıyım?

Osmanlı Yatırım Market'ten lisansınız bittiğinde tekrar satın alıp kullanıma devam edebilirsiniz.

9. İade hakkım var mı? Ne kadar sürede iade edebilirim?

Satın aldığınız ürünü satın aldığınız andan itibaren 24 saat içerisinde iade hakkınız mevcuttur.

10. İade işlemini nasıl yapabilirim?

İade talebinizi Hesabım> Siparişlerim> İade Talebi butonundan yapabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.